HAKKIMIZDASinyal OSGB Kimdir?

Sinyal OSGB Hakkında

Sinyal OSGB; Sinyal İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ünvanı adı altında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan almış olduğu yetki belgesi çerçevisinde İş Sağlığı, İş Güvenliği, İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Diğer Sağlık Personeli vb. konularda faaliyet gösteren Ortak Sağlık Güvenlik Birimidir.

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda yapmakta olduğumuz tüm faaliyetlerde iş ahlakı ve iş disiplininin yanı sıra sizlere sunduğumuz uygun çözümlerle de memnuniyetinizi arttırma gayreti ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kurumsal Misyonumuz

İş sağlığı ve güvenliği konusunda müşterilerimiz için güçlü bir çözüm ortağı olmak. Kaliteli ve uygun hizmet anlayışımızı sürdürmek.

Değerlerimiz

İnsan olmanın gerektirdiği ahlaki değerlerimizden kopmadan iş disiplini ve iş ahlakını her zaman birinci önceliğimiz olarak görüyoruz.

Gelecek Vizyonumuz

İş Kazası ve Meslek Hastalıklarını sıfıra indirmek ve sektörde herkes tarafından tercih edilen iyi Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olmak.
Hizmet Süreleri

Hizmet Faaliyetimiz

Hizmetlerimiz, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu uyarınca işverenlerin sunmak zorunda olduğu; mesleki  risklerin önlenmesi  ve  bu  risklerden  korunulmasına  yönelik çalışmaları da  kapsayan, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin verilmesi için gerekli tüm faaliyetleri kapsamaktadır.

İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli hizmetlerimiz başta olmak üzere; İş Sağlığı ve Güvenliği, İlkyardım, Yüksekte Çalışma ve Yangın Eğitimleri gibi eğitim hizmetleriyle beraber Acil Durum Eylem Planı, Patlamadan Korunma Dökümanı gibi diğer danışmanlık faaliyetlerimizi de sizlerin hizmetine sunmaktayız.